Odzież Rynoskin – ochrona przed owadami

wtorek, 12 Marzec 2013

Rynoskin to odzież, która ochroni Cię przed kleszczami i owadami.

Rynoskin logo

 

Gryzące owady są uciążliwe i stanowią zagrożenie dla zdrowia. Owady te nie tylko mogą popsuć wypoczynek w lesie czy nad jeziorem ale także przenoszą niebezpieczne choroby. Mogą także powodować reakcje alergiczne. Najlepszym rozwiązaniem tych problemów jest unikanie ugryzień

Stosownie środków chemicznych jest tylko częściowym rozwiązaniem gdyż może powodować uczulenia i wymaga częstej aplikacji.

Rynoskin kamuflaz

Rynoskin to ochrona bez zastosowania środków chemicznych

 https://www.youtube.com/watch?v=wENkNvNPEKA

 

Przeprowadzono testy, aby przekonać się, jaka jest różnica w przypadku zastosowania odzieży Rynoskin i bez niej. Do testów laboratoryjnych użyto kuczmanów Culicoides sonorensis.

 Test 1 Rynoskin testy laboratoryjne

to test na ręku z rękawiczką Rynoskin plus koszulka Rynoskin plus odzież zewnętrzna, w tym wypadku koszula.

Owady poszukiwały dostępu do ciała żywiciela.

Wynik testu to brak jakichkolwiek ugryzień w przypadku odzieży Rynoskin założonej jako odzież wewnętrzna.

 

Test 2 i 3 

to testy na ręku bez jakiejkolwiek odzieży oraz testy ręki w rękawiczce bawełnianej plus koszula.

Test drugi i trzeci zakończył się licznymi ugryzieniami.

 

Początkowo oferta tej odzieży skierowana była do myśliwych i wędkarzy. W chwili obecnej w USA z ochrony Rynoskin korzystają:

MyśliwiOdzież przeciw owadom Rynoskin

Wędkarze

Policja

Jednostki wojskowe

Przyrodnicy

Harcerze

Ogrodnicy

Turyści

Leśnicy

Grający w paintball

Fotograficy przyrody

 

Opinie klientów amerykańskich o Rynoskin:

  – Dave Langston:

Noszę zarówno górną i dolną część Rynoskin przez cały sezon. Podczas sezonu myslwiskiego byłem zabezpieczony przed kleszczami, mrówkami, i innymi owadami w Górach Skalistych. W trakcie sezonu wędkarskiego miałem takie same wyniki. Rzeczywiście dzięki temu zestawowi nie jestem spocony a dodatkowo jestem zabezpieczony przed owadami. Nie zmierzam już wyruszać na wyprawę bez systemu Rynoskin.

 – Mike Skelly:

Uwielbiam Rynoskin!

Rynoskin nie tylko chroni mnie przed kleszczami, ale także świetnie radzi sobie z pijawkami Sprawdziłem to kiedy wszedłem po pas do bagna pełnego pijawek, aby odzyskać zestrzeloną gęś.

Teraz mogę polować beż strachu, że zostanę zarażony przez kleszcze lub zwierzęta wyczują mój środek odstraszający owady. Rynoskin jest moim podstawowym sprzętem podczas polowania.

- Klient

Noszę koszulkę i spodnie Rynoskin każdego dnia podczas wiosennego polowania na indyki . Dzieki temu ani razu nie byłem ugryziony przez kleszcza a odzież ta jest bardzo wygodna. Nie krępuje ruchów i dobrze utrzymuje się na ciele. Kolana i łokcie są wzmocnione. Dodatkową zaletą jest to, że w czasie upałów nie będziesz spocony. Dodatkowo chroni przed promieniami słonecznymi, jeżeli koszulkę nosisz jako T-shirt.

- Klient

Spędziłem wiele godzin wędkując i pracując na działce. To mój najlepszy zakup w ostatnim czasie. Każdy powinien to mieć.

 

Kategoria: Aktualności, Porady

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.